Kuruluşumuz Hakkında

Petyum Veteriner Kliniği, İzmir ve ilçerindeki hastalara, dünya standartlarında modern sağlık hizmeti veren, tam teşekküllü bir Veteriner Kliniğidir. 2014 yılında Vet. Hekimi Derya KILIÇOĞLU tarafından kurulmuştur. Gelecekte; Petyum Veteriner Kliniği hem donanımını artırarak, hem de fiziki olarak büyüyerek veteriner sağlık alanında önemli atılımlar yapacaktır. Yurt içi ve yurt dışı eğitim ve gelişmelerini takip ederek kendi alanında Türkiye‘de ilkleri gerçekleştirecek bir kurum olacaktır.

Petyum Veteriner Kliniği, genişleme ve daha iyi hizmet ihtiyacı üzerine, 2014 yılında Petyum Bornova - Bayraklı merkez kliniğini hizmete açmıştır. Yılların verdiği birikimler ışığında Bornova - Bayraklı merkez kliniğimizde tam donanımlı olarak, Hastaların; barınma, tedavi ve yoğun bakım süreçleri boyunca daha konforlu olmaları amaçlanmıştır. Kısa sürede önemli bir alt yapıya kavuşmuş olan merkez kliniğimiz büyük bir ivmeyle pet sahiplerinin ve çevrenin ilgi odağı olmayı başarmıştır. Genel amacımız İzmir’de farklı şubeler açarak, benzer teknolojik donanımı kurmayı hedeflemekte ve bu doğrultuda çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Petyum Veteriner Kliniği, kendi alanında yenilikleri takip ederek teknolojisini daha ileriye taşımak için yatırımlarına devam edecektir.